Alergeny są obecne w otaczającej nas rzeczywistość na każdym kroku. Roztocza oraz kurz zatruwają atmosferę dnia codziennego i powodują reakcje alergiczne nie tylko u osób na nie uczulonych. Oferujemy usuwanie roztoczy, kurzu oraz innych alergenów poprzez bezpyłowe, mechaniczne trzepanie materacy, kanap, foteli, dywanów czy wykładzin. Ta metoda cechuje się niemalże 95% skutecznością usunięcia roztoczy, mite-67638_640grzybów i pleśni.

Zanieczyszczenia w kuchniach czy łazienkach z całą pewnością należą do tych najtrudniejszych do usunięcia. Posiadamy skuteczny sposób na pozbycie się tego problemu. Przy użyciu strumienia gorącej pary wodnej żadne zabrudzenie nie jest wyzwaniem. Wyjątkowa skuteczność to nie jedyny atut tej metody, jest ona również bardzo przyjazna dla środowiska – nie wymaga użycia żadnych detergentów.

citrus-yellow-mite-989500_640

W zetknięciu z wysoką temperaturą żadne roztocza, bakterie, drobnoustroje czy alergeny nie mają żadnych szans. Już dziś zadbaj o zdrowie swoje i swojej rodziny.

Ponadto oferujemy usługę ozonowania. Jest to metoda, dzięki której mamy możliwość sterylizacji pomieszczeń i dezynfekcji atmosfery w nich panujących. Ozonowanie pozwala na usunięcie z powietrza i przedmiotów znajdujących się wewnątrz pomieszczenia, groźnych dla zdrowia bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni czy alergenów takich jak roztocza. Największą, nieocenioną zaletą ozonowania jest usuwanie zapachów. Stosując go można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów stęchlizny, papierosów, potu czy spalenizny. Ozon usunie również zapach wydzielany przez zwierzęta domowe, farby, kleje czy lakiery.Usuwanie roztoczy i ozonowanie – zleć to nam.